Kedves Cégvezető!
Bizonyára már te is tapasztaltad, hogy a motiváció nem
minden esetben működik egyformán minden embernél.
Az egyiknek megemeled a fizetését, autót, új mobiltelefont
kínálsz fel és úgy dolgozik, mint a kisangyal. Aktív,
együttműködő és nagyon hatékony. Míg ugyanez egy másik
személynél nem jön be. Ímmel-ámmal végzi a munkát, lusta,
hanyag és sürget, hogy új autót vegyél neki. Megkapja az új
autót és semmi sem változik. Továbbra sem tesz le komoly
eredményeket az asztalra.
Miért van ez így?