Kedves Cégvezető!
Végre itt a nyár! Itt az idő egy kis pihenésre. Fogadjunk,
hogy már alig várod, hogy magad mögött hagyd az
állandó mókuskereket és kikapcsolódj egy kicsit!
Egy vagy két hét múlva visszajössz a nyaralásból,
jó esetben feltöltődve energiával (ha sikerült tényleg
kizárni a céges problémákat és meg nem oldott dolgokat),
de amint meglátod a rengeteg megoldatlan, rád váró
problémát, máris lejjebb csökken a lelkesedésed.
És könnyen megeshet, hogy egy hónap múlva már megint
ott tartasz, hogy alig várod, hogy mikor lesz végre
karácsony, mert kezdesz besokallni…