Ha nehezebb időszakok vannak, akkor ezeket a számomra
nagyon bevált lépéseket javaslom:
- Menj ki a szabadba, ahol van nagyobb tér.
- Nézz körbe alaposan, figyeld meg a részleteket.
- Vegyél egy nagy levegőt.
- Képzeld el a nehézséget, mint egy nagy homokbuckát és önmagad, mint egy verseny-motorost.
- Döntsd el, hogy áthajtasz ezen a buckán és gondolatban tedd is meg.
- Menj át rajta a valóságban is!
Az igazság az, hogy a nehézségek csak homokbuckák.
Te meg egy világbajnok motorversenyző vagy.
Gyerünk!!!
Barátsággal:
Helle Nóra