Ha ez a téma foglalkoztat, akkor tudd, hogy nem
vagy egyedül.
A hírleveleinkre jelenleg több, mint nyolc és félezer
cégvezető és felsővezető van feliratkozva és az elmúlt
napokban még engem is meglepett, hogy a levelek
megnyitási aránya volt, hogy 75(!) százalékos növekedést
mutatott – amikor a kiégés volt a téma…
Úgyhogy, ha Téged is ez az érzés kerülget, akkor tényleg
nem vagy egyedül.
Viszont van egy jó hírem, amit most szeretnék
megosztani Veled: az Ember élet energiája sosem vész el,
csupán átmenetileg „elzárul”.
Ez legjobban egy dobozhoz hasonlítanám, amit lezártak
és valaki eltette a kulcsát és aztán elfelejtette, hogy
hová is tette…
Ez a valaki pedig nem más, mint Te…
A doboz megnyitásának pedig van több módja is.
Az egyik és legfontosabb a céljaiddal
kapcsolatos.
Ugyanis egy érdekes természeti törvény, hogyha a
kiégés érzését tapasztalod, akkor az általában
azért van, mert nem tűztél ki hozzád méltó
nagyságú célt vagy célokat vagy nem ezeken dolgozol…
Magyarul nem játszol egy hozzád méltó nagyságrendű
játszmát!
Az is lehet, hogy sikeres voltál, sok mindent
elértél és utána elfelejtettél új célokat kitenni…
Mert ha megfigyeled azokat, akik masszív, esetleg
„világ megváltó” célokkal rendelkeznek, akkor
azt is észreveheted, hogy nekik nincs idejük
a „kiégés”-re…
Úgyhogy, ha itt az ideje egy kicsit elvonulni és
átgondolni a céljaidat, akkor tedd meg…
Ha pedig elakadtál és szeretnél egy külső
nézőpontot, akkor egy díjmentes konzultációt
ajánlok:
Info itt!
Üdvözlettel:
Helle Nóra